| anonim_4396 a întrebat:

Acum mult timp am vazut un film drama
Era vorba despre o femeie care a fost violata de colegul ei de servici si nimeni n-o credea asta pentru ca in adolescenta a mai fost violata si credeau ca a ramas doar cu sechele
Un alt coleg de munca (un actor neamt blond) stia ce ii se intamplase dar nu putea sa o ajute pentru ca violatorul stia ca blondul isi inselase nevasta de multe ori si daca blondul spunea tot ce s-a intamplat violatorul ii spunea sotiei
La sfarsitul filmului fata neavand de ales il prinde pe violator si il violeaza cu un dildo si il impusca in cap
Aveti idee cum se numeste filmul? big grin

1 răspuns:
| DJSixFreeRko a răspuns:

Frate e complicathappy daca nu stii numele filmului. nimeni nu te poate ajuta.