| tonyc7 a întrebat:

Daca o femeie vine foarte parfumata la locul de munca, inseamna ca incearca sa iasa in evidenta in fata unui barbat?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sau in fata unei femei...ca acum se poarta. happy

| stef87 a răspuns:

Spalat(a), parfumat(a), imbracat(a) frumos - sunt niste nevoi normale, care iti dau o stare de bine. Ce nu a observat lumea, e ca tu ai subliniat "foarte". Atunci cand e ceva excesiv, inseamna ca ori nu si-a dat seama ca a dat prea mult de data asta ( simplu accident), ori intr-adevar a urmarit ceva - dar de obicei ce e prea mult, stricawinking

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu! Doar inseamna ca este o femeie curata si cocheta care se respecta pe ea insasi.
Eu am intotdeauna mai multe parfumuri si zilnic ma dau cu alt parfum.
Este o pasiune de-a mea sa folosesc alt parfum zilnic si am facut-o intotdeauna asta, indiferent ca ma duceam zilnic la birou, sau ma duceam in weekend la petreceri.
Parfumarea nu o facem pentru a atrage un barbat ci pentru a arata lumii ca ne respectam pe noi insine si ne pretuim corpul taratandu-l cat mai bine.

Stiu ca-n ziua de azi inca sunt oameni care se spala saptamanal si unii care cred ca parfumul il folosesc numai cei bogati, dar sa-mi fie cu ieratare, de vreo 50 de ani incoce se face educatie serioasa in scoli si bunul simt iti spune ca trebuei sa te speli zilnic si sa mirosi a curat macar, daca nu-ti permiti un spray parfumat, sau un parfum mai bun.

| Hammurabi a răspuns:

Presupun că nu.
Se parfumează pentru o stare de bine personală.
Dacă ar vrea să iasă în evidență în fața unui bărbat, ar veni dezbrăcată. laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil nu a facut dus si isi da cu extra parfum ca sa ascunda mirosul laughing

| LostForForever a răspuns:

Nu știu chiar nu știu

Poate se parfumează ca așa vre ia pur și simplu nu văd probleme nicar ieri in asta și nici nu văd de ce ar fi o probleme ca se parfumează

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Nu neapărat, sau categoric, nu!winking E doar pentru că îi place să miroase bine și frumos. Nu are de-a face cu bărbații. Funda? big grin

| elennax a răspuns:

Clar nu))

| CristianPetre2002 a răspuns:

Probabil pute si sa acopere mirosul happy

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Da! CALR! Sigur are fantezii sexuale cu tine in fiecare zi daca se da cu parfum! E o certitudine!