| anonim_4396 a întrebat:

Daca o perioada fostul a fost foarte rece si ofticat cu mine iar acum se da la mai multe fete iar cu mine se comporta mai bine dar imi spune vreo 2 cuvinte pe zi(nu ma mai injura intruna) inseamna ca a trecut peste si isi cauta alta sau ce? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Ai dedus bine. Oricum relatia voastra, asa cum ai descris.o, nu e una sanatoasa. Cauta.ti si tu pe altcineva. Mai bine sa ii dai tu papucii decat el tie. Ai sa vezi ca va fi bucuros

| LoredanaS19 a răspuns:

Probabil el încearcă sa treacă peste cu acest comportament, dar si tu ar trebui sa faci exact la fel, nu trebuie sa ii arăţi ca iti pasa, fi exact ca el, caută-ţi fericirea in alta parte si nu lasa pe nimeni sa te streseze sau sa te faca trista:*