| anonim_4396 a întrebat:

Daca dupa o perioada de ignorare (fara salutari si aproape deloc mesaje) fostul spune ca ma iubeste ce inseamna? Dar daca eu nu reactionez il ignor dar fara sa ii dau de inteles ca nu imi pasa si el nu mai insista dar se comporta frumos cu mine? Ce inseamna toate astea? As vrea sa stiu ce simte el si cum ar trebui sa ma comport ce sa fac? Ofer funda merci mult!

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

La cum sunt baietii din ziua de astazi, n-ar fi neaparat incorect ce zice AnnyaB, din pacate multi nu m-ai au combinatii si revin la fetele care stiu ca sunt mereu dispuse pentru ei, acolo.
Asta nu inseamna ca e neaparat cazul tau. Dar asta nu inseamna ca inca te iubeste. Trebuie sa fii foarte atenta si sa stii ce vrei de la tine si de la relatia asta, ce accepti si ce nu. Sa analizezi cum se comporta si situatia foarte bine, fa ce simti. Eu merg mereu pe principiul asta, fac ce simt. Indiferent ca ma lovesc in cap sau nu, stiu c-am facut ce am simtit ca trebuie sa fac.

| AnaBejenaru a răspuns:

Înseamnă că nu mai are ''combinații'',îi este mai ușor să revină la tine,eu asta cred.Zic să lași trecutul în trecut,dacă vezi că va încerca, o lună, două, trei, poate atunci va putea să te pună pe gânduri.

| Roxette99 a răspuns:

Incearca sa vb cu el cat mai deschis pe tema asta.
Si daca tu simti la fel pentru el spune-i! Te va ajuta mult. Bafta