| spad3r a întrebat:

Daca o un baiat isi intalneste privirea cu o fata foarte des dar nu mai mult de cateva secunde pentru ca fiecare intoarce capu' brusc, inseamna ca cei 2 se plac? (spader_alex id)

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Heihappy

Nu neaparathappy... Daca s`ar placea si-ar vorbihappy. Iar daca cele doua persoane is intorc capul brusc asta nu inseamna gata obligatoriu se plachappy.
Ma rogoh go on

Sper ca te-am ajutat; x

Fuunda?batting eyelashes; xwinking

5 răspunsuri:
| DenizaVonDe a răspuns:

Cei 2 se plac doar daca privirea este una calduroasa nu rece!

| uSeR_6817 a răspuns:

Da sigur inseamna ca te place si ea daca tu o placi.

| DV7 a răspuns:

De obicei, da!

| ana1999_5745 a răspuns:

Da doar ca isi ivita privirea deoarece poate le e frica sasi spuna ce simte unul pentru altul

| Raluca_1494 a răspuns:

Se plac, dar sunt timizi