| AndreeaZM a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat cand iti intalneste privirea si-o muta repede? Va rog sa ma ajutati!

14 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu-i plac ochii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea sa stii ca te priveste. Si te poate privi din multe motive. Poate doar ca sa te studieze in ansamblu sau poate te-a mai observat si alta data si vrea sa se convinga de anumite aspecte. Exista o sansa ca acel baiat sa te placa sau doar pur si simplu asa e el, studiaza lumea.

| AndreeaZM explică (pentru anonim_4396):

Dar inainte nu isi muta repede privirea.....ieri m-am uitat catre el si privirea lui era deja fixata pe mine si sa nimerit sa ma uit la el si si-a schimbat repede privirea.Azi la fel ma uitam la el s-a intamplat sa se uite la mine cand mi-a intalnit privirea i si-a mutat-o repede privirea catre altcineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaZM):

Nu exista o regula. Daca cineva se uita la mine, se uita ca ma place. Se poate uita la mine si pentru ca nu ma place. Ambele variante pot fi la fel de valabile. Se uita cand te place pentru ca ii place ce vede si atunci se tot uita, se uita cand nu te place dar totusi se uita si in privire exista o rautate pe care de multe ori cel privit nu o observa. Si cum am mai spus, exista si varianta : se uita fiindca asa ii place lui sa se uite, sa fixeze oamenii. Faptul ca isi fereste privirea de privirea ta este un semn clar ca nu vrea sa stii ca el te priveste.

| AndreeaZM explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de ajutor! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaZM):

Cu placere draguta si mult succes!

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, este posibil ca sa ii fii pe plac si sa nu se arate ce gandeste, poate nu stie daca esti libera sau nu. Sau, poate ca te iubeste in ascuns. Ori, poate ca te-a zarit din intamplare. Daca operatiunea s-a repetat mai des, e posibil sa-i fii pe plac. Vei vedea pe parcurs daca se mai uita la tine.

| AndreeaZM explică (pentru Daalalifnuunalif):

Nu cred ca ii place de mine, si cand vorbeste cu o fosta prietena si el stie ca eu nu o suport deloc. Vorbeste foarte frumos cu ea, o intreaba ceva si dupa raspunsul ei el ii multumeste dar daca aude ca vb cu cineva despre ea in timp ce vb el cu ea el se uita sa vada ce zic si daca nu comentam cateodata tot se uita sa vada reactia.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru AndreeaZM):

Aici poate fi vorba sa ii placa de acea fata. Poate ca vrea sa vada daca o vorbesti de rau pe fata respectiva. Probabil o iubeste pe ea.

| AndreeaZM explică (pentru Daalalifnuunalif):

Nuu credd happy

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru AndreeaZM):

Pana la urma eu doar am dat doar variante de raspuns care ar putea fi. Asta nu inseamna ca este chiar ce spun eu. Tu pana la urma vei vedea cu timpul. Bine? Nu pot citi gandurile oamenilor din pacate.

| AndreeaZM explică (pentru Daalalifnuunalif):

Multumesc frumos pentru raspunsuri! happy

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru AndreeaZM):

Cu multa placere! Si sa fii iubita! Ai grija de tine!

| FartsMaker a răspuns:

Esti urata straight face.