| maria_4003 a întrebat:

Daca pe 18februarie am avut ciclu prima zi si am avut contact sexual asa pe ciclu neprotejat adica nu a ejaculat in mine ca afara iar in data de 8-9 martie am avut un alt contact sexual tot neprotejat dar de data asta a ejaculat in interiorul vaginului iar cind trebuia sa-mi vina ciclul in 21 martie mi-a venit doar 2 zile numai asa un pic roza si mi-am dat cu seama ca sunt gravida, dar vreau sa va intreb de la care act sexual am ramas gravida de la primul de pe ciclu sau de la al doilea care a fost pe data de 8-9 martie, mai precizez ca am un ciclu menstrual de 32-34 de zile.Va rog raspuns rapid si serios.

Răspuns Câştigător
| macarale a răspuns:

De la al doilea. mergi la un medic

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La al doilea, in mod sigur.

| psiholoaga a răspuns:

Sunt sanse mai mari sa fi ramas de la al doilea, din martie. Perioada fertila+ejaculare interna=toate sansele de sarcina.

| elena a răspuns:

Ai ramas insarcinata in 08 -09 martie, erai in perioada fertila... te-a "insemnat" la venirea ciclului urmator...asta e...altceva nu stiu ce sa-ti mai spun...ba da...mergi la doctor...

| otypa a răspuns:

Cel mai sigur in data de 08.09

| cristina_3929 a răspuns:

08-09 martie, foarte sigur...