| RobertaErdei a întrebat:

Daca prezervativul a rămas in in mine si el și-a dat drumul in prezervativ se poate întâmpla ceva?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca da, poti ramane gravida cu s[perma care s-a scurs din prezervativ dar NUMAI daca tu esti in perioada fertila.

Prezervativele cad in vagin cand sunt foarte mari si largi pentru cucul baiatului.
Pe viitor spune-i baiatului sa cumpere cele mai mici masuri de prezervative, fiindca nu va ajuta cu nimic sa cumpere prezervative mari, ca ele cad de pe cuc.

Un prezervativ pus corect trebuie sa intre foarte greu pe penis si sa stea perfect intins, precum pielita de la salam pe salam, ca altfel ori se rasuceste pe penis in timpul sexului, se intinde la maxim si pocneste, ori cade in vagin.

| dullcat a răspuns:

Cate conturi iti mai faci pentru aceasta intrebare?

| ALM2000RO a răspuns:

Cum naiba o putut rămâne prezervativul ăla în vaginul tău cu totul? laughing laughing laughing

| FindMyName a răspuns:

Odată ce prezervativul are lichid, și acesta spui că a rămas în tine deși nu știu cum, da, sunt posibile șanse.
Se poate scurge din prezervativ, în vagin, lichid.
Prezervativul trebuie sa stea fix pe penis.

| sebastianach2000 a răspuns:

Dmn cum sa rămână prezervativu înăuntru prima data care aud așa cv

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru sebastianach2000):

Se poate, și eu am pățit. Dar stai să vezi că nu știam cum să îl scot?