| sweet_1875 a întrebat:

Daca prietenul meu vrea sa Facem sex oral si eu nu vreau si i-am zis si s-a cam suparat ce sa ii zic? fundita

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Injura-l si lasa-l dracu'. Inseamna ca te considera o curva. Iarta-ma dar eu sunt direct si o spun pe nume. Mai sunt si alti baieti. Nu s-a terminat lumea cu un bou.

10 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

S-a supărat pe tine? Spune-i că încă nu eşti pregătită pentru aşa ceva şi nu vrei s-o faci cu forţa, dacă ţine la tine te înţelege. Dar eu am impresia că vrea doar să te satisfacă apoi să te părăsească.

| liviu42 a răspuns:

Nu te poate obliga sa faci ceva ce nu vrei.

| Aylee a răspuns:

E un porc, asta este.

| Elisa a răspuns:

Lasa-l sa se supere. Inseamna ca el doar profita de tine. Daca te intelegea era totul ok, dar el doar profita. Bafta.

| Michell_7762 a răspuns:

Ca nu esti mizeria lui ca esti o persoana la care el spune ca "iubeste " dar prin asta iti demonstreaza contrariul. Daca vrea sa astepte momentul potrivit pentru o relatie normala, perfect. Dupa acesta discutie te amenite ca te lasa sa ii spui ADIO si nu am cuvinte. Trebuie sa inteleaga ca un NU este si va ramane NU.Imi place ca incet, incet va impuneti vointa si ca baietii sunt pusi la locul lor.Trebuie sa il fc sa inteleaga ca exista foarte multe riscuri (chiar daca este sex oral)si tu nu vrei sa ti le asumi, ca vrei sa mearga relatia dintre voi dar in conditii decente, sa nu te ea drept prostituata ca nu esti.La inceput cer asta dupa iti va cere sex anal (ca il omoara o curiozitate) iar la urma nu mai ai ce oferii si te saluta din mers.Gasesc ca acesti tipi nu au sentimente, nu stiu ce inseamna sa iubesti, sa respecti.Nu vrea sa te inteleaga,te amenita ca te lasa, multumeste-i si pleci.Nu este usor dar incet, incet trebuie oprita nebunia asta in care ei gandesc ca isi pot permite tot. spar sa ma fi facut inteleasa ciao.

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Nu esti obligata daca nu vrei sa faci straight face
Inseamna ca el te considera jucaria lui
Ce vrea el sa faci tu trebuie sa faci straight face

Daca da suparat soarta dar nimeni nu e obligat sa faca ce vor altii happy

Si nu cred ca ai ce sa'i zici adica nu esti obligata...

Bafta!
Pa, pa ^^

Răspuns utilizator avertizat
| BlackScorpion07 a răspuns:

Eu iti raspund cu alta intrebare. Daca iti zice ca vrea sa te arunci in cap de pe pod te arunci pentru ca se supara? cred ca raspunsul o sa mi`l dai tubig grin

| SophieDavidescu a răspuns:

Pfffoh go on parerea mea, tu esti jucaria lui si te foloseste pe tine pentru asta pentru ca nu-i merge cu alteleoh go on.Un iubit care te iubeste si te apreciaza cu adevarat, nu se supara si asteapta mai intai ca tu sa-i spui preferintele sa vada tu ce iti doresti.Dar in zilele de azi te astepti cam rar din partea altoraoh go on

| Daniel_8032 a răspuns:

Spune-i ca nu esti de acord cu asta deoarece nu esti panarama lui, esti iubita lui. asemenea chestii nu se face cu partenerul tau din cuplu. daca nu intelege inseamna ca nu te iubeste cu adevarat si vrea doar aventuri cu tine.