| ddd a întrebat:

Daca prietenul ti-a bagat 1 deget, 2 in vagin. si nu a curs sange.mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| sirioga a răspuns:

Punel sa vire capul

5 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Mai esti

| amada745 a răspuns:

Poti fi foarte bine virgina in cazul in care ai himenul elastic. Dar cine stie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.Himenul fiind elastic se poate mula dupa orice forma cu care ia contact.Nu cred ca ar trebui sa te impacientezi pentru asa ceva.Foarte rar au fost cazuri de genul tau si sa fie dezvirginate. Cel mai sigur cand vei putea si avea curaj fuga cu o prietena cineva apropiat, nicidecum mama ta (e posibil sa iti faca un scandal) la un ginecolog si vei scapa de aceasta temere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta si da mai esti virgina stai linistita.iti dai seama k nu te poate dezvirgina cu 1 deget 2. compara si u degetul cu penisul si iti dai seama ca am dreptate.degetul e un fel de ob!:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce va jucati voi de-a am fost si nu o sa mai fiu, sigur ca te dezvirgineaza, doamneeeeeeeeee