| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am stat cu prietenul meu in pat, in boxeri amandoi.El mi-a bagat un deget in vagin dar nu in intregime.Am simtit usturime, dar nu mi-a curs sange nimic.Mai sunt virgina ..fizic? A stat si peste mine, dar nu am facut nimic.

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina fizic. Esti femeie. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

| Ea12345 a răspuns:

Teoretic da.

| MeMeMe97 a răspuns:

Daca nu a curs sange, mai esti!happy

| AtIr a răspuns (pentru MeMeMe97):

Inca ceva...el dupa a mers la baie, dar daca era uscat pe deget inseamna ca...stii tu nu a avut spermatozoizi, nu? si de ce ma dor sanii?

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns (pentru AtIr):

Ce legatura au spermatozoizii? si-a dat drumul, sau ce?

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Daca nu ti-a curs sange nu inseamna neaparat ca mai esti virgina! Cum a mai spus cineva mai devreme, este de ajuns si un singur deget sa te dezvirgineze.happy

| Matt24 a răspuns:

Posibil sa nu mai fii.Nu este neaparat sa-ti curga sange.

| Cristiann25 a răspuns:

Ce jocuri aiurea ma copii.Ori faci sex/dragoste ori nimic.

| dreamgirl94 a răspuns (pentru Cristiann25):

Sunt de acord cu tinelaughing

| Cristiann25 a răspuns (pentru dreamgirl94):

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este de ajuns un singur deget si te poti dezvirgina.
Si de ce-ai permis acest lucru sa ti se faca?
Ce varsta ai?
Sanii te pot durea din cauza ca poate trebuie sa-ti vina menstruatia, face parte din sindromul premenstrual.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ti s-a rupt himenul esti virgina inca.Vad ca va cam mananca pe amandoi... aveti grija cand va apucati de treaba nu uitati prezervativul! spor

| AtIr a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa fac numai la 18-19 ani big grin

| AtIr a răspuns (pentru anonim_4396):

Este primul meu iubit din toata viata mea

| anonim_4396 explică (pentru AtIr):

...da...pai daca deja incepeti sa "introduceti degete" si alte prostioare, nu stiu daca rezisti pana la 18-19 anihappysi mai ales daca deja ai inceput sa i permiti din astea iubitului tau, cu timpul va vrea tot mai mult si nu se va mai putea abtine.Dar tu cati ani ai? iubitul tau?

| BSwwatch a răspuns:

Oooo da da da sigur apuci 18-19 ani virgina, cu toate astea aseara era cat pe ce sa-ti pierzi virginitatea fara sa vrei happy Pina la "imperechere" eu te sfatuesc sa te documentezi, un "bagaj' de cunostinte sexuale va ajuta mult in viata!

| dreamgirl94 a răspuns:

Deci,nu suntem ginecologi in primul rand..in al doilea rand, te mananca cineva daca ti-ai pierdut virginitatea? in al treilea rand, de ce te mananca in fund? cand esti pregatita faci tot..virgina fizic probabil mai esti, psihic nope.depinde ce conteaza pentru tine mai mult, un tesut sau inocenta

| Somebodyღ a răspuns:

Nu trebuia sa-i permiti.