| VladMureşchiun69 a întrebat:

Daca se ating zonele intime, iar sperma sau lichidul preejaculator se atinge de partea exterioara a zonei intime a fetei, fata ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se naste o sarcina in situatia prezentata este extrem de mica insa nu poate fi considerata ca fiind si complet imposibila. Totusi pentru a se intampla si a se produce o asemenea "minune" fata trebuie sa indeplineasca o conditie obligatorie care s-ar putea realiza doar intr-un singur caz si anume : doar daca in acel moment fata respectiva este in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. In celelalte zile ale ciclului menstrual adica cele dinafara perioadei fertile, formarea unei sarcini devine 100% IMPOSIBILA.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma nu a ajuns in interiorul vaginului, nu poate ramane gravida.

| radubz a răspuns:

Raspuns final: NU! 100%

| MoarteaPoporului a răspuns:

Da sa poate