| nebuniciutau a întrebat:

Daca si-a bagat degetul in vaginul meu si mi-a curs sange nu mai sunt virgina?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Ai avut si contact sexual (masturbare de catre partener) si ai si dovada ruperii himenului. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Virgina esti si ramai in continuare si dupa masturbare si deflorare, pana in momentul in care vaginul tau va fi penetrat de un penis real/adevarat de barbat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a curs sange, inseamna ca te-a deflorat. De virginitate scapi in urma unui act sexual.

| DoarEuSiCuMine20 a răspuns:

Este forte posibil ca tu sa nu mai fii Virgina.