| Ioanaaal a întrebat:

Daca sperma ajunge pe pantalonul meu exista risc de sarcina? adica poate sa treaca de blug, chilot si sa ajunga in vagin?

10 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Te asigur ca nu.
Spermatozoizii sunt ei luptatori, dar nici chiar sa treaca prin haine sa gaseasca vaginul apoi si un ovul, e cam mult pentru ei.

| Emilian65 a răspuns:

Sperma nu poate trece prin blug, chilot si sa ajunga la vagin. Deci nu poti ramane gravida.

| lpavel a răspuns:

Nu, NU exista nici cel mai mic risc de sarcina! big grin

| frostxtq a răspuns:

Nu exista asemenea riscuri. Cand are loc un contact sexual exista rsc de sarcina insa nici atunci 100%!

| tr3ig a răspuns:

Doar daca spermatozoidu ala care te va lasa insarcinata se numeste hudiniiwinking nu exista asa cevawinking mai ales daca tu nu esti exictata si nu ovulezi

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Thoamne! Mna nu! Nu-ti fa griji

| NumaiIdioti a răspuns:

Ai sa vezi pe aici multe raspunsuri cum ca e foarte posibil. Asculta-ma, nu se ramane asa usor

| djlukass a răspuns:

Da si mai face si cateva viraje la stanga si la dreapta dupa care se opreste brusc si realizeaza ca nu pe acolo e calea si incep iar a cauta unde trebuie sa ajunga pana dau de vagin si acolo bom bom s-a produs explozia

| Ioanaaal explică:

Serios?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Ioanaaal):

Lipsa ta de informare te va duce in stadiul de rasul curcilor, documenteaza foarte bine, eu am glumit mai sus, dar oricand intr-un grup o persoana poate glumi asa si tu sa iei de buna si te faci de ras. sfatul meu e sa te documentezi pe anumite chestii de baza, precum sexul