| Pissy a întrebat:

Daca sunt gravida la o luna dupa ce am facut sex mi se vede putin burta?happy. astept raspuns urgent:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, pana la minim 16 saptamani de la contactul sexual nu se vede. La o luna, bebelusul e cat o boaba de mazare.

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Burta se vede la 4 luni de cand ai rasmas insarcinata...

| αndï a răspuns:

Haahah, la 1 luna chestishoara aia din burta ta are cam 2centimetri laughing

| Gosh. a răspuns:

Nu ti se vede nimic, stai linistita.
Burta incepe sa iti creasca dupa 3-4 luni.

Cum, si tu nu stiai asta?

| eni a răspuns:

Dupa trei luni.

| madalina_9445 a răspuns:

NU are cu sa ti se vada burta la o luna

| giada05 a răspuns:

Nu, burta iti creste pe la 3 -4 luni, la o luna debia afli ca esti gravida dapai sa ai si burta. cu placerehappy