| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru vreau si eu sa stiu dupa cat timp pofi afla daca esti gravida sau nu? adica vreau sa stiu 1 luna, mai putin sau mai mult? raspuns urgent

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

1 luna

| vali1985 a răspuns:

Fa un test de sarcina dupa 10 zile de la contactul sexual.

| Încrucişătorul a răspuns:

15-20 zile.

| dragos9234 a răspuns:

Dupa 2 saptamani iti poti face un test de sarcina.

| xLove a răspuns:

Cam dupa 10 zile dupa actul sexual. Sa-ti faci vreo 2-3 teste sa fii sigura. Daca ai stari de voma si ti-a intarziat menstruatia, sunt sanse ca tu sa fii insarcinata! Ai mare grija, e o mare responsabilitate un copil. Iar daca vei face avort vei avea acel copil pe constiinta.

Bafta!

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Dupa 10 zile. happy

| GLu a răspuns:

Fa un test de sarcina dupa 10 zile de la contactul sexual...ii mai bine sa faci 2 sau 3 ca sa fii sigura. bafta!

| pysy5 a răspuns (pentru GLu):

Multumesc

| DeliricEdeVina a răspuns:

Eu stiam ca dupa 14 zile, cu un test de sarcina.

| Malinass a răspuns:

Poti afla daca esti insarcinata dupa 10 zile de la contactul sexual happy!

| pysy5 a răspuns (pentru Malinass):

Ok multumesc mult