| g7g7h7b7b a întrebat:

Dacă sunt virgină și m-am masturbat de maxim 3 ori pe luna (poate chiar 2 sau o data) se intampla ceva rau? Mai sunt virgina? Tin sa mentionez ca nu am bagat niciun obiect inauntru, am facut doar cu doua degete. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este un categoric : bineinteles ca DA, fiindca esti virgina chiar daca ti-ai masturbat ''pasarica'' intravaginal. Dezvirginarea femeii se produce doar in momentul in care este introdus in vagin pentru prima data un penis real, adevarat al unui baiat/barbat. Prin masturbare in cel mai rau caz poti sa-ti DEFLOREZI ''pasarica'' asta in cazul in care himenul este rupt de degete sau de obiectele introduse in vagin in timpul masturbarii intravaginale. Multa sanatate!

| g7g7h7b7b explică (pentru corbulalbrosu):

Si cum imi dau seama daca s-a rupt?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Încă ești virgina.

| Paul754880338 a răspuns:

Ce inseamna Maxim 3 ori?! De fiecare data a fost la maxim sau atat de slab a fost efectul incat nu mai stii exact numarul "pacatelor"?
Pariez ca in ritmul asta peste 10 ani taiatul unghiilor de la picioare va fi un potential Pericol de a ramane insarcinata.

| Willis a răspuns:

Normal că ești tot virgină. Nu vei mai fi, după ce vei avea relație sexuală cu un băiat. Sau cine știe cu vreo fată cu un dildo. Depinde de fiecare persoană în parte.

| Kajun a răspuns:

Ești virgină până intră Gigel in scorbură.

| StefanAdam a răspuns:

Mai esti fata mare inca

| Andreand a răspuns:

Nu e nimic, joaca te în continuare?