| bombasexy2 a întrebat:

Daca sunteti fete ati pupa vreodata o alta fata pe buze?

12 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Da, pe la 10 ani laughing

| ViVi99 a răspuns:

Eu una nu am pupat o fata pe buze, dar alea care o fac o fac mai mult ca sa se strambe...nu e nimic seriosoh go on

| FucktheSystem a răspuns:

Am și sărutat tipe, mare chestie.

| asdfghjkldodo a răspuns:

Nu e mare c***t, unii se stramba dar nu e cine stie ce. eu am facut-o. nu inseamna ca esti lesbiana lol laughing. Nu inteleg ce e asa mare rahat sa iti atingi buzele cu cineva dar infine laughing:-J![eu ma refer la pupatul pe buze, french nu am incercat laughing ]

| Ali191 a răspuns:

Pe sora-mea... daca trebuie

| rousz a răspuns:

Da, mare chestie... am si sarutat o data, doar asa '' vai cum este'', simpla curiozitate!

| CityOfSatan a răspuns:

Da!

| MauiStatue a răspuns:

De ce nu? sunt delicioasehee hee

| thelowe a răspuns:

Eu nu.

| nevermind3322 a răspuns:

Mi so intamplat odata... din greseala. Am vrut sa ne pupam pe obraz, da so nimerit pe buze. Nu e mare chestie. Baietii care erau pe langa noi or belit ochii mari si or ras putin. frech, insa nu am facut, si sincer nu vreau sa fac. happy

| Alina234 a răspuns:

Da...adik nu stiu :eu mereu am fost de parerea ca femeia e bisexuala happyhappyhappy: asa ca daca nu are reusite cu barbatii ft. usor trece la femei ..mai ales dac serveste ceva mai mult decit norma big grin

| luchyanu a răspuns:

Nu vreau sa par "mistocar" dar daca esti lesbi. da! ( ps : ce caut eu aici? )