| CinevaAnonimă a întrebat:

V-ati simtit vreodata prost doar pentru ca sunteti fete/baieti?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da mereu ma simt aiurea ca sunt barbat ca trebuie sa platesc pentru sex,ca nu pot plange ca trebuie sa fiu barbat,ca trebuie sa fac totul pe placul unei femeie pentru acces la vaginul ei, cred ca viata unei fete este una mult mai usoara ele au sex cat vor gratis si c cine vor ba chiar primesc banii, ele doar se folosesc de sex si au de toate noi trebuie sa ne ardem creierele ca sa facem ce fac ele, desigur nu mi-ar placea ciclul dar consider ca viata unei fete este una mult mai usoara, nu face 1000 de barbati cat face una frumoasa ma refer la banii desigur,pentru o fata tot ce conteaza este trupul ei atat pentru un barbat conteaza totul fizic, carcater, situatie sociala, inteligenta noi vrem sex ele vor mai multe, as vrea sa fiu si eu fata sa bag si eu baieti in zona prieteni sai vad cum se milogesc sa le dau vaginul meu

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Off Ray. Cu mai putin decat ai scris tu, unii pot sa inceapa o revolutie. laughing
Pacat ca noi nu ne gandim atat de mult la sex cat credeti voi.
Inteleg deci ca ai vrea vagin, si o mentalitate masculina?
''Da-mi Doamne Vagin, ca il rup in doua!'' rolling on the floor
Oricum, foarte emotionant strigatul tau, nu am stiut ca suferiti atat. happy

| RAY a răspuns (pentru Dorotheea21):

Voi va ganduti doar la banii

| h3r a răspuns:

Aproape că am plâns citind răspunsul de mai sus.

| Seven07 a răspuns (pentru h3r):

Suntem 2 :-))

| Seven07 a răspuns (pentru h3r):

Bai sincer nu m-am simtit prost din cauza faptului ca sunt barbat adica da sunt tot felul de chestii care te dezavantajeaza + ca trebuie sa devi un "stalp", dar cand ma gandesc la ciclu, prefer treaba asta :-))

| h3r a răspuns (pentru Seven07):

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,din contra.

| UserulAnonim a răspuns:

Da