| Shukacu a întrebat:

Daca te masturbezi e mai grav decat orgasmul? Si e adv ca-ti pierzi mintile sau iti mor neuronii?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masturbarea e ceva similar cu actul sexual numai ca se face cu mana si nu provoaca probleme de sanatate.

| AlinaaAli a răspuns:

Cred ca cel care ti-a dat informatia asta avea neuronii morti de multtttt! laughinglaughinglaughing)

| ewygirl a răspuns:

Nu are cum sa iti moara neuronii daca faci"laba" rolling on the floor

| laury4ever a răspuns:

De la laba ajungi la orgasm corect? Stai linistit nu cred ca e o problema asta, si cred ca toata lumea o face. Doar ai grija sa nu ajungi sa iti placa mai mult laba decat a intretine relatii sexuale. Nu e nimic grav in asta stai linistit o poti face linistit. Nu mai asculta ce zic altii ca daca ar fi adevarat ce sa spune in legatura cu laba cred ca toti baietii ar fi lipsiti de neuroni sau fara minte. Stai linistitwinking e ok.

| Evelyne13 a răspuns:

laughing n-are legatura cu neuronii...doar cu hormonii.
si cica se zice ca traiesti mai multdevil
sper ca ti-am fost de foloshappy

| InSty a răspuns:

Nup din cate am citit eu e chiar contrariul la ce intrebi uhtongue.

| AleX_9955 a răspuns:

Cred ca tu esti un specimen de genu'

| Hirletz a răspuns:

Nu,iti pierzi nepotii parintilor la tine in palma big grin