| mony_8178 a întrebat:

E vreo diferenta dintre orgasmul pe care il simti cand te masturbezi, sau orgasmul pe care il simti cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

Hehe, mony aici depinde de baiat. sunt muuulti baieti care habar nu au cum sa satisfaca o fata si se grabesc sa termine ei. de astia vei intalni multi. ei vor adormi dupa sau vor fi obositi iar tu te vei duce in baie si ti-o vei mangaia singura. deci in multe cazuri baiatu nu o sa caute sa iti ofere orgasmul. fiindca e prea egoist si de fapt nici nu te iubeste, vrea niste tavaleala si atat.
pe de alta parte exista si raritati care te saruta, te mangaie, te descopera si te fac sa ai un orgasm fantastic, mai mult decat poti singura.
in unele cazuri iti va cere sa il ajuti si sa te mangai in timp ce te penetreaza, atunci vei vedea stelute:p
dar da e diferenta, fie e groaznic si te simti deprimata si dezamagita dupa si te doare capu de mori, fie e atat de bine incat ai putea muri in clipa aia. povestile punctului G si alte puncte minune...tre sa comunici cu omu sa ii spui ce iti place, fireste, daca e deschis la asta. daca nu, atunci mai sunt si altii.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, cred ca este mai intens cel pe care il obtii cand esti cu un baiat.Bafta! :*

| doinitza12 a răspuns:

Sigur ca este ...orgasmul care il simti cind esti cu un baiat este mai puternic si dureaza si mai mult... i mai multa satisfactie

| Ionut a răspuns:

DA, este mai puternic si mai satisfacator cand intreti o relatie sexuala cu un baiat fiindca implici si sentiment.