| iulicab a întrebat:

Daca ți-a venit menstruația după o lună și a durat 4-5 zile pot fi însărcinată?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

IMPOSIBIL. Sangerarea menstruala care se desfasoara in conditii NORMALE ca durata si mod de manifestare, reprezinta GARANTIA FERMA ca ovulul NU a fost fecundat si NU s-a format o sarcina si din acest motiv este eliminat din UTER tesutul/ mucoasa denumita ENDOMETRU adica formatiunea in care se implanteaza si se dezvolta ovulul in cazul in care este fecundat.

| EuAmFostEuMereu a răspuns:

Clar, o sa nasti extraterestii! Bill Gates coronavirus floco moco 5G antene masonice microcipuri aaaa!?