| Butterfly3008 a întrebat:

Daca ti a venit menstruatia, mai poti fi insarcinata? menstruatia a durat 5 zile. dau fundita

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Prezenta menstruatie spune ca nu esti gravida!

4 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Nu, dar pe viitor, faceti-o doar protejat happy

| anonima2617181 a răspuns:

Nu, nu poti avea menstruatie peste sarcina. Dar exista o sangerare confundata cu menstruatia, sangerarea de implantare, care apare in perioada menstruatiei obisnuite, dar este mai slaba cantitativ si dureaza mai putin.

| Butterfly3008 explică (pentru anonima2617181):

Nu cred ca era vorba de spotting, pentru că a durat 5 zile. In prima zi a fost abundenta, în a doua zi a fost mai slab cantitativ și restul zilelor a fost mai abundenta.