| elasexygagica a întrebat:

Daca un automat ia 1 milion de dolari si da un produs de 75 de centi, dar nu da rest, cum ai analiza ce n-a mers bine? Nu ai acces la componentele interne ale automatului!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebare la interviul pentru job la Apple.
http://stirileprotv.ro/......curca.html

2 răspunsuri:
| Brain_1291 a răspuns:

Nu a avut destui bani ca sa dea rest laughing

| portocaliu a răspuns:

De fapt, totul a mers bine. Utiliozatorul stia ca aparatul nu da rest (pentru ca scria pe auromat), ceea ce ii absolva pe proprietarii aparatului de orice vina. Pe de alta parte compania ce detine aparatul tocmai a castigat foarte multi bani.
Pe de alta parte nu exista o bancnota de 1 mil $, deci s-au introdus foarte multe, degeaba.
In concluzie utilizatorul a facut in mod voluntar o donatie. happy