| Loveyourself a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat nu te lasa in pace (te impiedica) desi sustine ca e indragostit de fosta iubita?!? va rog sa rasp

Răspuns Câştigător
| ionut9708 a răspuns:

Poi ori ii place de tine,dar e prost si nu stie cum sa se comporte, sau doar nu e bine crescut, dar in general baietilor le place orice fata daca e frumoasa!

6 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Probabil te simpatizeaza si vrea o relatie de prietenie.

| Dracce a răspuns:

Crede-ma, ii place de tine dar ii e rusine sa arate asta deoarece nu vrea sa para un catelus fara stapan.
Spun asta din propria experienta, adica asa am fost eu odatalaughing

| wolfheart a răspuns:

Ii place de tine dar nu stie cum sa o spuna ii speriat sa nu se repete isoria care avut-o cu fosta fa tu primul pas succeswinking

| RetardedRacoons a răspuns:

Inseamna ca are hemoroizi.

| Stelian_Tonea_1984 a răspuns:

Ti-a spus ce parere ai de 3some

| Andree_Andreeaa_1991 a răspuns:

Pfff... Păi ori ii place de tine,ori vrea sa te tachineze. Sau mai exista o variantă,ii place de tine, si cand, iti spune ca e indragostit de fosta prietena, vrea sa vada ce reactie ai[ daca esti geloasă], si vrrea sa vada daca iti place de el.-.Nuj.