| Tanya1312 a întrebat:

Daca un baiat da like la majoritatea fetelor pe Facebook chiar inseamna ceva. Le scrie sau le da aiurea, din plictiseala?!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incearca si el sa vada care i raspunde si daca se poate combina cu vreuna, omul incearca poate fi si plictiseala si hormonii care il determina sa caute sex

| Grof_Paul_2001 a răspuns:

Pai le da like ca mno is faine cu/fara machiaj etc.Adica ii place ce vede nu da din plictiseala lol

| Kiwi74 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic. Daca el da like la poze nu inseamna automat ca ii plac fetele respective.Sunt multe motive, poate ii sunt colege, amice, prietene din copilarie.Eu zic sa te bagi in seama cu el si sa nu mai tot stai sa analizezi ce face.

| Tanya1312 explică (pentru Kiwi74):

Dar ma deranjeaza foarte tare. Si nu cred ca le cunoaste absolut pe toate

| RAY a răspuns (pentru Tanya1312):

De ce te deranjeaza? e baiat frumos si il placi si esti geloasa a, atunci vb cu el nu fi timida, noi baieti incercam voi ne alegeti

| Tanya1312 explică (pentru RAY):

Eu ma refer daca el este intr-o relatie cu mine,, de ce continua lucrul acela

| RAY a răspuns (pentru Tanya1312):

Pentru ca il atragi fizic, pentru ca nu o iubeste cu adevarat, e genul badboy el aduna trofee sexuale

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scuze nu am citit bine raspunsul, pentru ca omul e genul badboy si nu te iubeste cu adevarat, nu se implica cu adevarat in relatie