| anonimulsecret a întrebat:

Fetelor. Daca un baiat va adauga pe facebook, voi acceptati, el va da like la cateva poze, si voi nu dati inapoi inseamna ca nu il placeti?
Fiti sincere va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Lookwhoisthere a răspuns:

In cel mai bun caz probabil inca nu te-a observat thinking Te sfatuiesc sa intri in vorba cu ea si asa dupa cum iti raspunde (daca face asta) iti poti da seama daca te place sau nu :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand e like ul de pe facebook unitatea de masura in ceea ce priveste simpatia intre persoane?

| vocea a răspuns:

Pai inseamna ca nu le intereseaza si nu doresc sa te bage in seama, dar cred ca vrei parerea lor mult succes

| Axys a răspuns:

Pai din respect i ofer Like si eu happy dar nu insemna ca imi place neparat persoana respectiva happy