| petro21 a întrebat:

Daca un baiat incepe sa se masturbeze de la 7 ani cand isi va incepe viata sexuala nu o sa poata sa mai faca copii? asta mi-a spus cineva. vreau sa aflu daca e adevarat sau nu

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Copii fara viitor!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că are un "profesor" care-l învată tainele meseriei. De unde sa stie un puștiulică de 7 ani ce inseamnă masturbare, când el încă se joacă "puțulica in nisip"!? Las-o baltă! Ori intrebarea e la misto?!

| LostInBubble a răspuns:

Nu e adevarat dar nu e bine sa incepi asa devreme.
Traieste-ti copilaria!

| BadSoGooD a răspuns (pentru LostInBubble):

Daca face asta asa devreme (dupa parerea ta) cu ce te face sa crezi ca ii va afecta copilaria?

| LostInBubble a răspuns (pentru BadSoGooD):

Daca ajunge sa ii placa prea mult crezi ca va prefera sa iese afara in fata blocului sa joace sotron?

| BadSoGooD a răspuns (pentru LostInBubble):

Doamne feri... TU vrei sa zici ca va face asta in fiecare secunda?

| Dianaㄨ a răspuns:

Uite aici http://educatiasexuala.ucoz.ro
Intreaba si iti vom raspunde!
Sfatul meu este sa mai astepti vreo 2 ani pentru ca fizicul tau nu este pregatit nici pentru lucrul manual.
Si, daca o faci in exces, penisul tau va "imbatrani" de la o varsta destul de mica si vei avea probleme cu potenta.

O zi buna!

| petro21 explică (pentru Dianaㄨ):

Ok deci de la 9-10 ani e ok sa incepi sa te masturbezi?

| Dianaㄨ a răspuns (pentru petro21):

Nu, dar nici acum.

| petro21 explică (pentru Dianaㄨ):

Dar de la ce varsta?

| Dianaㄨ a răspuns (pentru petro21):

Undeva pe la 14-15 ani daca chiar nu ai rabdare!

| petro21 explică (pentru Dianaㄨ):

Pai majoritatea copiilor din ziua de azi de la 14-15 ani deja isi incep viata sexuala. tu nu constientizezi ce zici?

| Dianaㄨ a răspuns (pentru petro21):

Eu iti spun ce e bine pentru tine, sunt reprezentantul unei campanii de educatie sexuala si impotriva dezvirginarii premature.
http://educatiasexuala.ucoz.ro

| 1Mihai1 a răspuns (pentru petro21):

Mă, tu vrei să fii la modă cu alţii? Ce treabă ai tu cu ăia?

| Blackdot a răspuns:

Doamneeee, iesiti afara la joaca si lasati chestiile astea...straight face