| AnastasiaKatelimov a întrebat:

Daca un baiat iti zice pe whatsapp sau pe orice altceva ca dupa ce te-ai sarutat cu el, ii s-a cam sculat, e normal? Sau daca iti spune cati cm are? NU mi s-a intamplat mie, unei prietene, dar asa ceva e normal? Lasa-ti cat mai multe pareriwinking

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, aste normal atata timp cat se gasesc fete care sa fie interesate de acest tip de subiect.

| AnastasiaKatelimov explică (pentru neutrino):

Pai la mine in clasa e cam popular acest subiectlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Evident ca nu e normal, dar depinde cat de deschisi au fost de la inceput. Poate, tipa i-a permis sa discute perversiuni de genul de la inceput, de cand s-au cunoscut.

Oricum, banuiesc ca isi doreste o simpla aventura cu dansa, iar pe urma ciao.
Sa aiba grija cu cine se incurca si cat de mult se implica. Nu de alta, dar sa nu aiba de suferit mai tarziu.

| AnastasiaKatelimov explică (pentru anonim_4396):

Stiu, asa i-am spus si euhappy Si gandesc la fel ca tine...

| eu1234512345 a răspuns:

Da, ii ff normal

| NorbIdk a răspuns:

Depinde ce intelege "prietena ta" prin normal. Depinde de felul de a fi. Mai perversa, mai copila. Oricum la baieti li se intampla des chestii gen. Daca o fata chiar te atrage si te saruti mai romantic si asa cu o fata sunt sanse. Acum ca baiatul e direct e treaba lui. Daca pe fata nu o deranjeaza... ea stie, ti-am zis depinde cum e... Iar la faza cu cm, nu stiu ce sa zic thinking Probabil vrea sa se laude ca are **** mare.

| AnastasiaKatelimov explică (pentru NorbIdk):

Tot ce-i posibil. Eu o stiu foarte bine, ca-i BBF'ul meuhappy. Si da, numai ea poate sti... Poate chiar i-a placutlaughing