| catalord a întrebat:

Daca un baiat(iubitul)vine la o fata(iubita)si ii spune ca vrea sa faca sex ce o sa spuneti fetelor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poti fi sigur ca primul raspuns o sa fie "nu".
Ca sa-l faci sa se transforme in "da", ai ceva de lucru, crede-ma!

| alexya_8105 a răspuns:

Daca nu stau cu el de macar 1 an o sa ma apuce rasu dar daca am inceput deja poate ca accept

| Alphye a răspuns:

Ceea ce trebuie sa stie toti barbatii e ca o femeie vrea sex in aceeasi masura cu barbatul. ele doar se tem sa fie numite "curve" sau a fie parasite.

| ZuzaaTaa a răspuns:

Poi depinde de cat de lunga e relatia si daca va iubitihappy

| catalord explică:

Imi place ce imi spuneti.continuati