| JustaBoy22 a întrebat:

Fetelor cum ati vrea sa fie iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| RaluBaby a răspuns:

Toate femeile isi doresc un barbat care sa le iubeasca, sa le respecte, sa le aprecieze, sa fie tandru si atent la nevoile lor, un barbat alaturi de care sa se simta protejate. Sper ca te-am lamurit big grin

| JustaBoy22 explică (pentru RaluBaby):

In sfarsit am cui sa dau funda laughing

11 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cam asa:
1. sa arate destul de bine ceea ce conteaza enorm la prima vedere
2. sa faca el mereu primii pasi
3. sa incerce sa se faca remarcat oarecum in fata mea dar intr- un sens bun
4. sa arate ca are bun simt ceea ce nu multi au fiind cat mai grijuliu, atent, respectuos cu oricine
5. sa aiba aerul ala misterios pe care fiecare fata il apreciaza la un baiat
6. sa fie sincer indiferent de situatie
7. intelegator pentru ca de multe ori fetele au nevoie de sprijin :p
si cam atat dar fiecare e special in felul lui

| mona a răspuns:

Romantic

| dydy22 a răspuns:

Draga angel eu cred ca trebuie sa i scrii lui mos craciun

| AnGeL a răspuns (pentru Rebecca009):

laughing nu exista baiatul perfect :p

| CryChristiAN a răspuns (pentru Rebecca009):

Nu se poate asa ceva. Eu ma incadrez la al doileasi al treilea=D.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Rebecca009):

Ce gandire de femeie usoara aia.frumos destept si plin de bani ca sa te intretina...mda,asta sau nu am prins eu ideea(ai vrut sa razi de ea fiindca a pus o asemenea intrebare)

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Pune-ti anunt pe net: Cumpar barbat! ...si enumera acolo toate calitatile pe care vrei sa le aiba un barbat,, poate asa ai sanse sa obtii un barbat dupa placul tau. fetelor, mai bine limitati-va la banii iubitului si nu mai cautati si alte calitati la el happy

Răspuns utilizator avertizat
| JustaBoy22 explică:

Vreau ceva mai detaliat si mai posibil sa zic asa tongue
dau fundawinking