| alexaalexandra a întrebat:

Daca un baiat ma place ma abordeaza? chiar daca e timid? daca e timid atunci ce semne da?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita insistent la tine.si se gandeste "pff. daca nu as mai fii timid si m`as duce acum la ea poate as avea sanse."

fa tu primul pas smug

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Daca e timid e posibil doar sa te priveasca si atat, sau e exista varianta si sa te placa dar de rusine sa nu aiba curaj nici sa te priveasca in ochii

Arata`i tu ca il placiwinking

| doc a răspuns:

Daca e timid nu o sa-ti spuna ca te place.
Cateva semne iti pot spune, si anume te priveste in ochi, petrece mai mult timp cu tine decat cu oricine altcineva, nu-ti refuza nimic( in limita bunului simt), face tot posibilul sa-ti atraga atentia, face pe comicul incercand sa te faca sa zambesti, e cam stangaci cateodata, pur si simplu te venereaza

| Lady a răspuns:

Daca te place cred ca da.
Daca e timid poate se rusineaza si nu vorbeste cu tine cum vorbeste cu celelalte fete.
big grin