| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se comporta frumos cu tine, iti spune vorbe frumoase, te apara de baietii care se iau de tine, dar totusi el e cu alta fata si o place pe acea fata, ce sa crezi? Dau fund!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi prins între sentimentele față de ea și cele față de tine.
Cred că este nevoie de o discuție deschisă cu el referitor la ceea ce face pentru tine!
Succes!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ti-ai gasit singura solutia..."dai fund".

| Vizitiul a răspuns:

Nu gandi prea departe. Mai sunt si oameni respectabili. Din moment ce stii ca place o alta fata, la ce mai vii cu prezumtii? Vezi ca, indesandu-ti nasucul acolo unde apa e-n clocot, s-ar putea sa te arzi si sa nu mai primesti nici macar ce-ai primit pana atunci.

| harciog a răspuns:

Pai dai si fund dar fa-ti iubit mai intii.

| Tigrita a răspuns:

Multe iubim mai multe persoane. Sau poate el se simte mai bine in preajma ta decat a ei.