| cherrybomb a întrebat:

De ce un baiat, se comporta urat cu o fata dupa ce afla ca nu il place, chiar daca ii spune foarte frumos ca nu o atrage?
funda?

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Pt ca asa sunt baietii.happy Sti vorba aia "te numeste tarfa ala care nu te poate avea".Asa este.Sti baietii sunt foarte irascibili cand vine vorba de asta unii ajungand sa faca fapte necugetate iar mai apoi sa regrete ca le-au facut oricum pune-te in locul acelui baiat care incearca din rasputeri sa cucereasca o fata iar mai apoi sa ii spuna ca nu il atrage.Chiar daca o spune intr-un mod urat sau frumos e tot aia.E ca si cum ai spune ca te desparti de el intr-un mod frumos gen "lucrurile nu mai merg intr-e noi a fost frumos ce a fost dar cred ca ar fi mai bine sa punem punct etc etc" pentru ca despartirea tot despartire e nu? Iar daca baiatul nu vrea tot urata e fiinda nu a vrut.big grin. Sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Frate, m-ați terminat.
CINE NAIBA VĂ CREDEȚI SĂ FACEȚI GENERALIZĂRI DE GENUL ĂSTA?

Dacă tu ai pățit așa ceva nu înseamnă că toată lumea a pățit la fel. Fiecare fată e diferită, fiecare băiat e diferit. Nu aveți dreptul să faceți constatări de genul - toți băieții fac aia și dreg aia și toate fetele sunt nu știu cum. Băgați naibii odată la cap, mă exasperați! E a N-șpea mia întrebare în care se fac generalizări privitoare la aceste subiecte. GATA! STOP!

Baftă

| DeeaBlondiii a răspuns:

Din orgoliu ca sa arate ca nu le pasaoh go on

| LiveYourLife a răspuns:

Pentru ca i se raneste orgoliulwinking

| xXEakaRyXx a răspuns:

Pentru ca atunci cand iti place de cineva esti dispus sa faci orce pentru acea pers, iar cand afli ca acea persoana nu te vrea.nu iti mai dai seama pe moment ce-ia ce faci sau de cuvintele care le spui.o sa-ti dai seama de ce ai facut dupa ce te vei linisti! cam de aia se comporta urat.