| simigaby a întrebat:

Daca un baiat se culca cu o virgina si nu folosesc prezervativ ..il va durea?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu te va durea absolut nimic ca baiat! ca fata daca n ue excitata o va durea ruperea himenului daca o excitit bine inainte o sa uite de durere si o sa se simta bine! Tu ca baiat nu o sa simti nimic! nu o sa te doara nimic pentru ca nu are ce! sa nu te iei dupa altii ca ti se rupe ata! este o prostie! o vorba din "folclor" cum se spune! Nu exista durere!

1 răspuns:
| mateiluisa a răspuns:

Da desigur dar prezervativele nu sunt de duretre sau ceva sunt de protectie ca sa nu se intample vreo minune.tongue