| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se tot uita dupp tine si iti zambeste, si se uita la tine si cand uh nu te uiti, iti pune piedica, dar in gluma... inseamna ca te place?

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Iti pune piedica? Ha ha sa vezi ce fericita o sa fii cand o sa dai cu gura de o bordura, vei fii toata un zambet. laughing

| Sombrero a răspuns:

Buna! Mda, cam asta ar fi parerea mea, te place. Mai este o chestie, s`ar putea sa ii fii draga... vrea sa te tachineze asa in joaca, sa iti atraga atentia! Oricum, cred ca e de bine. deci, bucura`te! Succes! Funda?:*

| Bubuxx a răspuns:

Da cu siguranta te place...si nu stie cum sa faca sa se bage in seama cu tine, de aceea incearca sa te tachineze punandu-ti piedica parerea mea, sti bine vorba"cine se tachineaza se iubeste". Bafta!

| xt9000 a răspuns:

Da