| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se tot uita dupp tine si iti zambeste, si se uita la tine si cand uh nu te uiti, iti pune piedica dar in gluma... inseamna ca te plk?

16 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E posibil si te placa ai grija sa nu faca doar glumehappy. asteapta sa vb cu tine.

| B343 a răspuns (pentru ignore):

Sigur nu face misto ...il cunosc

| Silviu591 a răspuns:

Asa se cred toate mature laughing arati de 12.si gandesti ca una de 12.nu te mai caca pe tine

| B343 a răspuns (pentru Silviu591):

phbbbbt macar nu comenta... sigur e doar gura de tine

| Silviu591 a răspuns (pentru B343):

Ia`o ca pe un sfat.maturizeaza-te happy o sa iti dai seama mai tarziu ce prostuta ai fost atunci cand aveai 12 ani

| B343 a răspuns (pentru Silviu591):

Dc as fi prostuta?

| Silviu591 a răspuns:

La felul cum scrii "uh","plk", "dupp".ti-e greu sa scrii corect? e la moda cumva sa pari analfabeta? si la faptul ca ceri sfaturi de la niste straini care habar n`au si ii doare in cot de povestea ta.cel mai bine e sa vezi pe pielea ta care e situatia.si ma refer sa-l cunosti mai bine pe baiat si dupa iti vei da seama daca te place sau nu. daca vrea sa fiti doar amici sau mai mult.dar la varsta ta de 12 ani iti recomand sa mai copilaresti.ai timp de toate astea. 2012 a fost doar un film.nu inseamna ca va deveni realitate happy deci.nu`i graba

| B343 a răspuns (pentru Silviu591):

Da intr-un fel ai dreptate, oricum nu am avut dor un prieten si nu sunt vreo disperata(daca asa ma crezi)... si asa m-am obisnuit de la colegii mei sa scriu ca o,, analfabeta''. daca eu nu ma bucur de copilarie ce zici de o colega de-a mea care la 10 ani avea un prieten de 13/14 si amu la 12 e cu 2 baieti (pe unu il place si pe altu il iubeste) unu de 14 si unu de 16/17 si eu,, nu am avut copilarie''...

| Criiss16 a răspuns:

Sigur ca te place! Vorbeste mai mult cu el, poate o sa-ti spuna el! (:

| alinutzaap a răspuns:

Nu te place...glm bineinteles te place...big grin:X

| Esperança a răspuns:

Intrebare intrebatoare... sigur nu ai mai mult de 11 ani, cel putin la minte! Stai linistita ca asa sunt toti baietii din ziua de azi! Asta nu inseamna ca tot ce zboara se manaca. Daca intelegi unde batwinking

| Slavic a răspuns:

Daca sa luam in considerare... cred ca baiatul are 15 jumate si tu 14 peste posibil 15; 16 laughing) eu sunt autotstiitor happy, glumeam doar gicesc.)) cred ca da deoarece la mine e la fel meeeeereuuuuu cand nu se uita la mine ma uit la ea cu ochi de indragostit )) si mereu o salut si ii zimbesc asa ca da big grin te place ))

| B343 a răspuns (pentru Slavic):

El are 14 si eu 12 (n-ai ghicit, dar nimeni nu ar fi ghicit sad ---- sunt foarte matura si arat de 15 ani happy... ) Sper sa ma plk

| Slavic a răspuns:

Sunt sigur ca te place ))); X dundita plsss )))))) :*

| BloodyHuman a răspuns:

Da te place!big grin

| oOSaritaOo a răspuns:

Încearcă să te bagi mai mult în seamă cu el, încearcă să vorbeşti mai mult cu el, să-l cunoşti mai bine... să te apropii mai mult de el şi dupa aia adresează-i marea intrebare! smug