| KellyK13M a întrebat:

Daca un baiat se uita la tine mai tot timpu si iti zambeste cand vorbesti cu el inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| RadXx a răspuns:

Da dupa opinia mea daca zici ca se uita toata ziua la tine anseamna ca te place ff mult si nustie cum sati demonstreze asta adica te face sa razi adica el vrea sa fie amuzant an preajma ta si daca se uita la tine mai tot timpu anseamna ca te place mult funda?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ca te place dar poate sa faca misto in acelasi timp el avand in gand sa te duca la pat (daca nu il cunosti) nu e bine sa crezi in aparente.

| AnGeL a răspuns:

De cele mai multe ori asa se intampla cand un baiat place o fata
cel mai bine, ca sa te poti lamurii complet ar fi sa ii observi comportamentul lui fata de tine in comparatie cu alte fete

| giuly a răspuns:

Poate zâmbeşte că ţi'a rămas ketchup la gură de la masa de prânz...

| KellyK13M explică:

El este mai timid...si in comparatie cu alte fete...tot timpul cand trec colegele lui pe langa el nici nu le baga in seama!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Poate...

| anonim0015 a răspuns:

110% te place

| JustForMe a răspuns:

Sigur te place!

| vladucu a răspuns:

Asta sau se uita dupa mai toate fetele inainte sa crezi asta uitte si cum se comporta cu celelate fete.Da cred ca ai dreptate.

| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Pai da te place avand in vedere ca:se uita la tine mai tot timpul apoi ca iti zambeste cand vorbesti cu el...este un semn sigurwinking