| bettybeatrice a întrebat:

Daca un baiat se uita intr-un fel si se fereste de mine si asteaptasa sa il salut eu prima... inseamna ca e un semn si simte ceva pentru mine adica ma place? uni prieteni imi spun ca nu am sanse cu el oare sa fie din gelozie? Astept raspunsurile voastrelaughing

Răspuns Câştigător
| AndreyG a răspuns:

Sunt mari sanse sa te placa. Si eu faceam la fel unei fete pe care o placeam. Ma "feream" uneori si da, asteptam sa ma salute ea prima sperand ca ii pasa si ei de mine catusi de putin. E timid baiatul dar daca imi este asemeni, inseamna ca simte multe pentru tine. Ai grija cu el, cei ca el sunt de obicei fragili, nu-l rani si nu incerca sa-l faci gelos.
A si nu sari imediat la concluzia ca te place, nu v-am vazut in persoana sa iti zic asta concret. Incearca sa fii mai subtila si sa afli usor, nu te grabi, ca sa nu fii tu cea ranita. Mult noroc.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inseamna ca e prost crescut. Chiar daca nu o placi, o fata pe care o cunosti, o saluti tu primul.

| dragos9234 a răspuns:

Daca are maxim 16 ani inseamna ca te place.

Răspuns utilizator avertizat