| bettybeatrice a întrebat:

Imi placie de un baiat el a aflat de la un prieten ca il plac desi prietena mea cea mai buna l-a intrebai daca ma place imi demul si a spus "nu" si ca are prietena prieteni lui ma inreaba mereu daca il plac totusi el se uita intr-un fel la mine simt ca il atrag ce este de facut? astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| DandYgiRL18 a răspuns:

Ce trebuie sa faci, este sa te aproprii de el. Adica, vorbiti mai des pe fb, mess, ii dai like.uri la poze si commentarii.
Incearca sa fi mai sociabila, pune-te bine cu prietenii lui. Asta merge cel mai bine de obicei. Poate daca a zis nu, inseamna ca nu te place sau nu vrea sa afli. Eu cred ca te place, dar va trebuii sa faci mai mult ca sa iti zica sincer. Incearca sa vorbesti mai putin cu el, altfel ii vei da de inteles ca teoretic nu-l placi. Si daca tu * nu-l placi * el va incepe sa se gandeasca la tine, oare ce face? oare ma place? happy. Stiu ca o sa mearga, mie mi-a mers in 3 relatii! happy
Funda? puppy dog eyes

| bettybeatrice explică (pentru DandYgiRL18):

Nu am nici mesul si nici fabebookul lui imi e frica sa ma creada o disperata in plus de fiecare data cand il vat am goluri in burta!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu o zis ca are prietena? Iti place sa te complici?

| roSenD99 a răspuns:

Incearca sa te bagi inseama cu el si sa il itrebi intre 4 ochi sau daca na-i curaj pe mess, sau incearca sa ii afli nr si sa ii trimiti un mesaj si sa scrii*te iubesc*tu? sau ce iti vie tie mai bine

| bettybeatrice explică (pentru roSenD99):

Imi este rusine sa rada de mine

| bettybeatrice explică (pentru roSenD99):

Imi este rusinne sa nu rada dse mine vineri eram afara ere baitul pe cra il plac prietenul lui cel mai bun si inca un baiat batitul "vrei sa fi cu mine" de fata cu cel pe care il plac eu spun "nu" prietenul baitului pe care il plac arta inspre baitaul pe cre il plac si spune "dar cu el vrei" ore a fost o gluma?

| bettybeatrice explică:

Vineri erm in parc era baitul pe care il plac prieenul lui si in ca un baiat acest bait m-a intrebat de fata cu el daca vreau sa fim impreuna? si eu am spus nu prietenul baitului pe cre il plac a aratat spre baitupl pe care il plac si as supus "dar cu el vrei " eu am spus nu ore intrebarea a fost adevarat sau doar si-a batut joc de mine?