| Giulia97Anna a întrebat:

Hei fetelor! Cum v-au demonstrat iubitii vostrii ca va iubesc?
La mine a fost o faza care nu o pot uita toata viata.El...a plans pentru mine! Nici un baiat nu a mai plans pentru mine vreodata! Si nu e genul de baiat emotiv.A fost prima data cand l-am vazut plangand.Deci,astept raspunsurile voastre!

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Iubitul meu imi demonstreaza si simt in fiecare clipa ca ma iubeste. Nu plange, nu ma plimba cu bmw-ul sau mai stiu eu ce alte prostii. Imi e alaturi in momentele de fericire dar si in cele triste. Imi e cel mai bun prieten in primul rand si apoi iubit. Ma sprijita, imi da sfaturi, e sincer, ma respecta, e grijuliu. Simt ca ma iubeste chiar si cand nu e aici.

In legatura cu povestirea ta, nu mi se pare ceva impresionant. Nu asa se demonstreaza iubirea. Chiar nu are nici cea mai mica legatura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are plansul cu iubirea?
un barbat nu isi arata iubirea smiorcaindu se, un barbat isi arata iubirea prin respect fata de femeie, prin grija pe care i o poarta, prin protectia pe care i o ofera

| RAY a răspuns:

Prima dragoste a unui barbat e de fapt redescoperirea iubiri fata de mama nu ma mira cand se va trezi la realitate va vedea ca iubirea e o iluzie, dezamagire totala

| SkyPilot a răspuns:

Plansul lui este interpretabil, nu ne dai amanunte deci nu ne putem face o parere. Ceea ce interpretezi drept a plange pentru tine poate fi de fapt un plans pentru el insusi, din neputinta sau din orgoliu ranit sau cine stie din ce alt motiv.
Ca sa stii daca te iubeste, te uiti la micile semne pe care le da. Te protejeaza in orice situatie, te pune pe tine inaintea lui, se gandeste mereu in avans ce sa faca astfel incat sa iti fie bine, se lumineaza la fata cand te vede, incearca sa te atinga accidental. Baietii un pic mai maturi iti vor aduce de fiecare data cate o floare si iti vor face tot felul de complimente discrete si frumoase.

| Lawliet14 a răspuns:

Si altii plang dar nu se exteriorizeaza sau altii nu plang deloc. Daca a plans poti sa te consideri fericita! Dar cred ca un plans nu e destul.

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanForever a răspuns:

Acum sincer, wow iti dai seama ce a facut pentru tine? m-am stricat de ras, grow up!

| Giulia97Anna explică (pentru bogdanForever):

Eu cred ca esti stricat din nastere!