| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te sperie [adica vine in spatele tau, te si atinge si tipa "boo! "oh go on, sau ceva de genu`, stiu suna prostesc laughing ] si eu ca proasta ma sperii de fiecare data laughing, credeti ca vrea intr-un fel sa imi atraga atentia? Cred ca azi a facut-o` cam de 10 ori. Si o data a vrt sa ma imbratiseze [intr-un fel ] dupa ce a facut chestia cu sperietura =]. Credeti ca ma place? Adica, o data mi-a daruit o floare >:", o data a venti asa aproape de mine ca mai un pic si ne atingeam [la buze ma refer] si de obicei cand rad, sau vb. mai mult cu un baiat vine si se baga in seama si multe chestii din astea ciudate Credeti ca ma place? Adica, nu sunt sigura deoarece, face faza cu speietura si cu alte fete [off, sunt asa geloasa laughing ] si se "tachineaza" cu unele fete, dar cred ca numai ca sa imi faca in ciuda -.- El se intelege bine cu toate fetele din cls, si naa, nu vreau sa par o disperata din aia care moare daca il vede ca vb. cu alta. Habar nu am, un sfat, pls Funda! Si mersii ca ai citit! happy

4 răspunsuri:
| prrocuror a răspuns:

Mai asteapta sa te invite la suc sau parc...

| XxCrysXx a răspuns:

Da te place, vorbeste cu el. poate vrea sa se combine cu o fata draguta dar totusi pe tine te place si ai este teama ca nu poate sa fie cu tine si incearca si cu alte fete. sper ca te-am ajutat.pwp

| pufarina95 a răspuns:

Eu zic ca te place dar ai mare grija ca mai este o varianta poate el vrea sa te faca si pe tine atenta sa fiti mai buni prieteni si poate el crede ca nu il bagi destul in seama dar daca tot nu se linisteste intrebal de ce te sperie pe la spare si el daca zice ca asa imi place sau ca imi place sa te tachinez sigur te place.
succes si ai grija happy

| alex1alex2 a răspuns:

Sunt baiat si eu fac asa cu fetele care imi plac deci eu cred ca te place. Daca iti place si tie de el incearca sa intri in vorba cu el si intrebal... Baftawinking