| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te sperie [adica vine in spatele tau, te si atinge si tipa "boo! ", sau ceva de genu` oh go on, stiu suna prostesc laughing ] si eu ca proasta ma sperii de fiecare datalaughing, credeti ca vrea intr-un fel sa imi atraga atentia? Cred ca azi a facut-o` cam de 10 ori oh go on. Si o data a vrt sa ma imbratiseze [intr-un fel laughing ] dupa ce a facut chestia cu sperietura =]. Credeti ca ma place? Adica, o data mi-a daruit o floare >:", o data a venti asa aproape de mine ca mai un pic si ne atingeam [la buze ma refer] si de obicei cand rad, sau vb. mai mult cu un baiat vine si se baga in seama laughing si multe chestii din astea ciudate laughing Credeti ca ma place? Adica, nu sunt sigura deoarece, face faza cu speietura si cu alte fete laughing [off, sunt asa geloasa oh go on ] si se "tachineaza" cu unele fete, dar cred ca numai ca sa imi faca in ciuda -.- El se intelege bine cu toate fetele din cls, si naa straight face, nu vreau sa fiu o disperata din aia care moare daca il vede ca vb. cu alta. Habar nu am, un sfat, pls puppy dog eyes Funda! Si mersii ca ai citit!

4 răspunsuri:
| Coyotul a răspuns:

DA! eu asa cred.

| LittleWhiteCherry a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru... laughing ciudat...

| totulsinimic a răspuns:

E posibil sa da, e posibil sa nu te placa. Poate face chestia asta doar ca sa se distreze, ca sunt multi care fac asta din placerea de a o face. thinking Dar cine stie? Eu zic mai bine sa vorbesti cu el deschis pe tema asta, si totul se va rezolva! big grin

| Denis505 a răspuns (pentru totulsinimic):

E sigur ca te place sunt baiat si mai fac si eu asta da doar la fetele care le plac... sigur te place incearca sai atragi atentia si poate va ve-ti combina