| Mata_7520 a întrebat:

Daca un baiat vrea sa fie cu tine de mult timp si in sfarsit te-ai cuplat cu el, iar apoi sta doar o zi cu tine, iar apoi iti spune ca a intervenit ceva si nu mai vrea sa fie cu tine ca a aparut o prietena mai veche, dar pana la urma nu a mai fost cu nimeni si anul de scoala se termina si nu mai aveam timp sa stam impreuna dar el era foarte dragut cu mine m-a aparat cand a vrut sa ma bata cineva ce inseamna oare si-a batut joc de mine sau chiar a tinut la mine?

Răspuns Câştigător
| Dianaa94 a răspuns:

Tine la tine.Dar presupun ca fata aia a insemnat ceva in viata lui si daca s-a intors... poate a vrt sa fie cu ea(iar )si aia nu a vrut thinking Poate a vazut in tine iubita de altadata sa zic :d.Nuj,nu te simti aiurea dar...

Orqm in niciun caz nu si-a batut joc...

1 răspuns:
| Angel_8830 a răspuns:

Sincer cred ca a fost un pariu la mijloc care trebuia indeplinit, iar fata de chestia cu aparatul in fata cuiva care vroia sa te bat, ei bine asa se dau baietii mari. Acum nu stiu daca chiar ii placea de tine nu mai conta nici o prietena veche pentru ca viata merge mai departe iar timpul nu sta pe loc. Parerea meahappy