| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Daca un barbat traieste intr-o pestera singur toata viata lui, poate sa aiba fantezii cu femei? Gen, chiar daca nu iese niciodata de acolo si nu stie ce este o femeie?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Și nu va fi rănită niciodată

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu a vazut si nu stie ce este aia o femeie, nu are cum sa aiba asemenea fantezii. Grija lui cea mai mare este sa poata supravietui.

| mastadont a răspuns:

Ce sunt alea fantezii? Ce sunt alea femei? Ce e ăla sex?
Întreb din peșteră că mi-am băgat net. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-ne ai fantezii?

Răspuns utilizator avertizat
| notSXPB a răspuns:

Hai sa o luam altfel. Stii visele alea cand esti intr-o situatie riscanta si vine momentul cand mori, insa nu mori? Ei bine, acest lucru este datorat faptului ca noi nu stim ce este moartea sau ce urmeaza dupa ea.
La fel si cum intrebarea ta. Nu poti sa ai dorinte/fantezii fata de ceva ce nu ai intalnit.