| tonyc7 a întrebat:

Daca un barbat vede o femeie frumoasa, goala, automat se excita, i se scoala madularul imediat. Dar daca o femeie vede un barbat frumos dezbracat, cu organele sexuale la vedere si in stare erecta, se poate excita la fel de repede?winking

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gresit,nu ii se scoala nimic daca fata nu emite atractie fizica, doar daca e frumoasa, ceea ce conteaza este mutra acelei persoane, degeaba are un corp de nota 10 daca mutra ei e urata,creierul transmite scarba,voma,la fel si la fete,daca acel barbat nu o atrage fizic,ea simte scarba,voma,dar,daca ala arata bine vaginul se pregateste de sex,in lipsa atractiei fizice simti scarba atat,voma,nu poti simti vreo placere, nici daca are bani, aspectul fizic sunt expresia genelor, nici o femeie nu alege prost, dar societatea misogina crede invers ca e misogina, femeile daca ar alege cum trebuie barbati ar fi mult mai atragatori fizic

| LoveSleep a răspuns:

Nu prea. Ca dacă îl vede în stare erecta și nu e acolo ca să vadă asta, cel mai probabil sunt la metrou.

| SG1995 a răspuns:

Nu, asta pentru că mecanismul sexual la femei e nițel mai diferit de al nostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se excita și ea, poate i se scoală și ei.
Dacă i s-a sculat, sa știi că ar fi cazul să fugi. laughing

| MValentin a răspuns:

Daca tu crezi ca bărbații (oamenii) se excita doar ca vede pe cineva gol, scuze, dar nu ai trecut de faza de,, animal,,

| tonyc7 explică (pentru MValentin):

Sa fii barbat si sa te exciti la vederea unei femei goale e ceva cat se poate de normal. Numai impotentii si frigizii nu stiu ce inseamna asta.

| GusticelMititel a răspuns:

Daca nu il iubeste pe acel barbat cel mai probabil o sa fie scarbita, nu excitata.