| MisteriosulFTW a întrebat:

Daca unei colege de clasa i-am pus mana pe fund si ea s-a intors la mine si mi-a facut cu ochiul, inseamna ca ma place?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa as zice dar nu stiu ce fel de fata e, sincer. laughing

| minrest a răspuns:

Nu, inseamna ca a incercat sa ascunda stanjeneala provocata de un abuz. Doar ca nu crezi ca femeilor le place sa fie pipaite cu forta. Ai la fel de mult drept sa ii pui mana pe fund cum am eu dreptul sa ii pun mana pe fund mamei tale, sau cum are dreptul un gay sa puna mana pe fundul tau.

| MrJoker30 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| SolomonAnaMariaa a răspuns:

Daa