| dragon3 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare,
Azi la scoala am pipait pe fund 2 fete in acelasi timp una cu mana stanga iar cealalta cu mana dreapta un s-a intors la mine si nu a facut nimic iar cealalta s-a intors si mi-a dat o palma dar nu a dat tare ci abia m-a atins,

Credeti ca cea care nu a facut nimic ma place? Pentru ca eu o cam plac...

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Probabil sa te placa si sa se fi emotionat cand a vazut ca o pipai pe fund! Asta e cu fetele mai timide, cele tupeiste se intorc, iti dau o palma (cum a facut cealalta) sau spun ceva gen ''Ce-ti mai place viata'' si alte expresii din astea!
Eu cred ca ambele fete te plac : (da sunt fata si stiu cum se manifesta fetele cand plac un baiat)
Deci vezi si tu, vorbeste cu ea happy
Bafta!
Fundita puppy dog eyes?

| dragon3 explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Multumesc mult! Dar ai putea sa imi dai niste sfaturi cum sa o cuceresc ca imi place mult de ea.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru dragon3):

Pai iti dau! In primul rand cand e ea de fata nu mai pipai alte fete,incearca sa-i dovedesti ca tii la ea si ca o diferentiezi de restul fetelor! Vorbeste-i frumos, nu injura in preajma ei crezand ca esti cool, ca nu esti! Fa-i complimente de genul ''Iti sta bine parul'', ''Te-ai imbracat frumos'', ''Mirosi bine'' etc! Cere-i numarul daca nu-l ai si da-i mesaje, dar daca nu raspunde din prima nu o stresa, va crede ca esti un disperat! Cheam-o sambata afara si vezi daca vrea sa iasa cu tine! Incearca sa vorbiti despre ce lucruri va plac amandurora! Uita-te in ochii ei si spune-i ca-s frumosi! Baftaaa :*
funda?

| dragon3 explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Da,funda

5 răspunsuri:
| GabiBiebs99 a răspuns:

Poate ..sau poate e doar timida si nu s-a intorswinking

| adriannemanuel28 a răspuns:

Poate... Sau poate ii plac chestiile astea... Fii atent la comportamentul ei fata de tine si iti vei da seama. Succes big grin