| Miihaa a întrebat:

Daca unui baiat i se scoala atunci cand se excita, unei fete ce i se intampla?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ii creste pulsul, respiratia se accelereaza, se umezeste vaginal, se intaresc sfarcurile, clitorisul devine foarte sensibil la atinegere si mangaiere, si poate simti dorinta de a-si umple vaginul cu penisul celui ce o excita!

| lplostonyou a răspuns:

Se uda la pasarica happy

| darrio2007 a răspuns:

Se umezeste pe interior.Pregatita pentru el.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se uda la chilotei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I se declansează pofta de rîslaughing Ce intrebare, doar esti fată nu? I a cazul tău, tie ce ti se intîmplă?

| Wihox a răspuns:

Poate fata e asexuata si nu stie d-astea, ce sunteti rai?

| RAY a răspuns:

Cel putin se stie din unele experimente ca vaginul se pregateste pentru sex asa ca devine mai umed si temperatura corporala creste, temperatura creste din cauza ca sangele se irigia mai mult la zonele intime

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei i se intaresc sfarcurile sanilor, labiile mari devin sensibile la atingere clitorisul poate intra intro stare de erectie si in functie de intensitatea/gradul de excitatie glandele existente in vagin vor intra involuntar in activitate si vor produce o cantitate suplimentara de secretie vaginala ce va avea ca rezultat umezirea intensa a vaginului cu scopul de a usura penetrarea.

| mihai69 a răspuns:

Același lucru. În plus, ea se mai și „udă".

| Emilian65 a răspuns:

Fata, lacrimeaza la chilotei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata si nu stii?

| Mary012 a răspuns:

Aa scoala Lindicu laughing)

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

Se uda la chiloti, tu nu tot asa faci?

| Mihai96a a răspuns:

Fata se uda