| Jameson a întrebat:

Daca vedeti pe cineva care va place si l-ati vazut doar la piata facand cumparaturi, vorbind cu niste vecini sau doar pe afara ca mergea singur cum ati face cumva sa intrati in vorba cu el? Daca baiatul va spune ca nu vrea sa aiba prietena si doreste sa ramana singur veti incerca sa-l cuceriti sau il lasati impace? De curiozitate(pentru fete)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca daca ar fi una mai cu incredere si nu se lasa pana nu reuseste sa-i puna capac nu renunta, dar daca acel tip ii demonstreaza ca nu poate cu el s-ar putea ca femeia sa se lase la vreo 2 saptamani cu cuceritul ei pentru ca isi va da seama ca nu poate sa faca nimic.

| BambiSd a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu un vecin. Ma intalneam cu el foarte rar, numai cand mergeam la magazin sau eu ştiu, cand ma intorceam de afara dar foarte foarte rar, şi vreau sa spun ca il placeam enorm. O prietena de-a mea l-a intrebat daca are prietena, si daca este disponibil pentru vecina de la etajul x (Eu.), iar el a spus ca deocamdata ii este bine singur.
Incearca sa il urmareşti, sa vezi cand sunt momentele in care te-ai putea intalni cu el, si vorbeşte-i.
Fa-l sa işi dea seama ca şi tu eşti cineva, şi ca poate meriti o şansa. Arata-i ca are nevoie de cineva, şi ca niciodata nu este bine sa fii singur. Intodeauna ai nevoie de cineva care sa fie acolo pentru tine.
Dovedeşte-i aceste lucruri, si sigur o sa iasa ceva. Bafta! happy